Në ditëlindjen e Selvijes, Shpati jep lajmin e madh e të shumëpritur

By

Shpat Kasapi ka dhënë një lajm të madh në mesnatë.

View this post on Instagram

A post shared by Official Instagram personal (@shpatkasapi85)

Ai teksa ka uruar Selvijen për ditëlindjen e saj, më në fund ka konfirmuar atë që përflitej e pritej prej kohësh!

Këngëtari i njohur dhe bashkëshortja e tij po bëhen prindër për herë të parë.

“Gëzuar ditëlindjen gruaja ime,mami e ardhshme. Dashuria jote më ka kthyer në këtë njeri të lumtur, gjithmonë njeri të qeshur që jam sot, të jam mirënjohës përgjithmonë! E sidomos tani që po presim një ëngjëll. Shumë i detyruar ndaj teje për gjithçka, pa ty nuk jam asgjë! Të paqa gjithmonë dashuri. Të dua shumë” – është shprehur mes tjerash këngëtari në urimin e bërë.

Shumë urime e me krahë të lehtë shtatzënia! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm