Mbresa – artistja e re e talentuar sjellë “Jo mo” (VIDEO)

By

“Jo mo” titullohet kënga e re e artistet me emrin Mbresa.

Ju mbase nuk e keni dëgjuar ende një këngë të saj por ajo premton shumë dhe ka një talent të jashtëzakonshëm.

Në projektin e saj të ri muzikor, Mbresa bashkëpunoi me Gëzim Lazrin dhe Fatjon Mifatin, ndërkaq tekstin e shkroi vet ajo.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm