Rina Balaj publikon projektin e shumëpritur (VIDEO)

By

‘Cali’ quhet projekti i ri muzikor nga Rina Balaj.

Këngëtarja e publikoi këngën bashkë me videoklip.

Tekstin dhe melodinë i bëri vet artistja teksa muzikën e punoi Çelik Lipa./Prive.al

Artikuj të ngjashëm