S’mund të rrinë pa njëri tjetrin? Dalin fotografitë duke u puthur, Gigi Hadid e Zayin Malik bashkë

By

Duket sikur Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë rikthyer bashkë.

Revista e madhe amerikane TMZ ka arritur të sigurojë fotografi të reja të çiftit ku ata shihen duke u puthur dhe kjo është një shenjë se ata janë ribashkuar pasi e deklaruan ndarjen në muajin mars.

Gigi dhe Zayn, janë fotografuar në lagjen Soho në New York City të dielën derisa po ndanin një puthje romantike.

Po ashtu, gjatë kohës sa ishin të ndarë, ka pasur thashetheme se Zayn është parë duke u larguar nga apartamenti i Gigit! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm