Zbuloni 10 gjërat që nuk i keni ditur për Evi Reçin (VIDEO)

By

Këtë të shtunë e ftuar në Prive, ishte këngëtarja dhe moderatorja Evi Reci.

Ajo erdhi në Prive për të na zbuluar 10 gjërat që nuk i dinim për të.

E në fakt, ajo na zbulon disa nga më interesantet nga jeta e saj.

Mos e humbisni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm