Bebe Rexha po provon veten në një zhanër ndryshe nga ai i zakonshmi

By

Një bashkëpunim mes ITZY dhe Bebe Rexhës është rrugës.

Bebe Rexha postoi në Tëitter një fragment nga bashkëpunimi i saj me ITZY. Ajo shtoi mbishkrimin “Së shpejti” si dhe hashtags “#ItzyXBebe” dhe titullin e këngës “#BreakMyHeartMyself”.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare po provon veten më një zhanër shumë të famshëm siç është K-POP.

Bebe Rexha fillimisht publikoi “Break My Heart Myself” (me Travis Barker) më 7 maj 2021 së bashku me albumin e saj të dytë në studio “Better Mistakes”, dhe në fillim të këtij muaji. Tani, duket se anëtarët e grupit do t’i bashkohen Bebe Rexhës për një version të ri të këngës! /Prive.al

Listen: Bebe Rexha Drops Preview Of Upcoming Collaboration With ITZY

Artikuj të ngjashëm