Azemi apo Blerando jashtë? Alba befason me përgjigjen

By

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, Alba, ish- konkurentja e shtëpisë ndau fjalët e para për mikrofonin e Prive.

Ajo foli për rrugëtimin e saj brenda shtëpisë, ndau momentet e saj më të mira brenda shtëpisë, si dhe foli për raportet që do të ketë jashtë me Blerandon dhe Azemin.

Se çfarë tha ajo, ndiqni përgjigjjjen e saj në intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm