Zbulon se i ka bërë bllok Sindit, Jasmina ka edhe një këshillë për të

By

E ftuar në Prive, Jasmina zbuloi se ajo i ka bërë bllok ish-konkurrentes Sindi Locaj.

Më tej ajo vijon të rrëfejë edhe arsyet prapa bllokut në rrjete sociale dhe shkëputjes së raportit.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm