Egzona ka ditëlindjen, Albatriti e uron me fjalë të ëmbla

By

Sot në shtëpinë e këngëtarit Albatrit Muqiqi ka festë!

Gruaja e tij Egzona Muqiqi feston ditëlindjen, dhe kjo datë s’kishte si t’i shpëtonte Albatritit pa një urim, andaj ai i ka shkruar disa fjalë për të në profilin e tij në Instagram.

Në një fotografi të postuar, ai ka shënuar fjalët më të ëmbla për Egzonën.

“Urime ditëlindjen zemër, qofsh me shëndet dhe pranë nesh gjithmonë! Të dua,” shkroi Albatriti në postimin e tij.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm