Cila këngëtare po sjell stil të ri në videoklipe shqiptare?!

By

Eshtë Ronela Hajati, këngëtarja shqiptare ajo e cila ndonëse viti i kaluar ishte paska ters për të nga ana e videoklipeve, sivjet duket se kjo gjë ka ndrruar.

Që nga fillimi i këtij viti ajo ka sjellë dy këngë me videoklipe si dhe një këngë të lancuar vetëm si audio.E që suksesi i secilës nuk mungoi, gjëpër të cilën edhe vet Ronela është koshiente.

E duket se këtij sezoni veror ajo do t’i paraprijë edhe me një këngë tjetër të ashtuquajtur ‘Marre’.

Pëveq që është titulli ajo që nga fillimi e bënë interesant duket se edhe aparenca e vetë këngëtares do të jetë një stil që tek këngëtaret tjera akoma nuk e kemi parë.

‘Unë jam e vetjma me këtë stil të flokëve’-shkruan Ronela, në një imazh të postuar nga vet ajo.

E që nuk është hera e parë që këngëtarja në fjalë i ik shabllonizmit, kështu që nuk janë të cuditshme asnjë nga kreacionet që vijnë nga ana e saj./Prive.al/

ronela

Artikuj të ngjashëm