Kida sjell klipin në dhjetor

By

Para pak jave Orhidea ishte pjesë e emisionit Prive ku tregoi se ka filluar punë për një projekt shumë më ndryshe se zakonisht.

Një këngë me shumë ritëm por që do të jetë më ‘dark’. Por që nga intervista kanë ndryshuar shumë gjëra.

Tashmë ajo ka përfunduar deri në detaj këngën dhe e ka gati.  Shumë shpejt Kida fillon xhirimin e klipit e ndërsa pas një muaji do ta publikoj në kanalin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm