Zbulohet super-bashkëpunimi i Dhurata Dorës (VIDEO)

By

Dhurata Dora së shpejti sjell një super-bashkëpunim.

Prive merr vesh se këngëtarja ka bërë negociata me Innën dhe një projekt mes tyre veçse është dakorduar.

Ajo kohë me parë solli këngë me Elvana Gjatën.

Detajet i kuptoni në videon më poshtë.

Artikuj të ngjashëm