Andrra na njofton me Ansin! (FOTO)

By

Pak ditë më parë. bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani solli në jetë fëmiun e parë.

Djali i çiftit u pagëzua Ansi si një kombinim shumë i bukur i dy shkronjave nga emri i secilit, Andrrës dhe Sinanit.

E që nga lindja e deri më tani, çifti na ka njoftuar vetëm me dhuratat dhe një foto të përbashkët.

Por, Andrra sot ka zbuluar më shumë përmes një fotoje ku shihet djaloshi i shtrirë përkrah një lodre. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm