“Je e vetmja dashuri” nga Ana dhe Getinjo vjen me klip?

By

“Je e vetmja dashuri” vjen së shpejti me videoklip.

Kënga e cila u krijua brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova nga Ana dhe Getinjo është finalizuar dhe pritet që së shpejti të vijë edhe klipi.

Prive ju sjell detaje rreth këtij projekti që u bë hit për pak ditë.

Artikuj të ngjashëm