Zbulohet skena e Këngës Magjike – THJESHT MAGJIKE

By

Dikush paska bërë kryevepër me skenën e sivjetshme të njërit prej festivaleve më prestigjioze në vend.

“Kënga Magjike” – festivali prestigjioz shqiptar që mbahet gjatë kësaj jave, do të zhvillohet në një skenë gjigante dhe MAGJIKE.

Vendi ku do performojnë shumë artistë të afirmuar e të rinj, ka një pamje spektakolare ashtu siç edhe pritej, ndërsa ngjyra që është zgjedhur është baza e së kuqes që i jep edhe shumë dashuri kësaj skene. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm