Dhe zyrtaritsht: Heidi dhe Haxhia janë çifti më simpatik, kjo intervistë është super e lezetshme

By

Në daljen e tyre të parë bashkë në një emision televiziv, ata shfaqën një energji tejet të mirë dhe shumë dashuri për njëri tjetrin.

Çifti i njohur shqiptar, kampioni i boksit Haxhi Krasniqi dhe e dashura e tij modele, Heidi Krasniqi, të ftuar sonte në Nd’rrimin e Natës, kanë rrëfyer historinë e tyre të dashurisë.

Dyshja që janë bashkë prej dy vitesh, folën edhe për raportin e tyre në cift, derisa rrëfyen edhe se cili ishte më xheloz se tjetri.

Intervistat e plota me ta i gjeni në linkat e mëposhtëm:

Artikuj të ngjashëm