Aktori i ‘O sa Mirë’ dyshohet se kreu vetëvrasje

By

Është gjetur i vdekur sot, aktori i serialit ‘O sa Mirë”, Art Kurti.

I ndjeri u gjet pa shenja jete në një veturë në rrugën Gjakovë Goden.

Sipas Policisë së Kosovës, i njëjti dyshohet se ka kryer vetëvrasje.

“Dyshimet e para janë se i njëjti ka kryer vetëvrasje – trupin e kemi çuar në Institutin Ligjor dhe pas obduksionet dalin rezultate konkrete”, ka thënë Krist Gjoka, komandat i policisë në Gjakovë për klankosova.tv./Prive.al

Artikuj të ngjashëm