‘Le t’xhelozojnë’ thonë Majki e Onat

By

Dyshja e dikurshme e TDS, Majki dhe Onat kanë publikuar sonte projektin muzikor i cili parashihej të lançohej mbërmë.

Kënga mban titullin ‘Le t’xhelozojnë’ dhe ka tekst të dy artistëve teksa për miksimin është përkujdesur Cricket.

Videoklipi i këtij projekti që bashkon dyshen pas një kohe të gjatë është punuar nga XL Films.

 

Artikuj të ngjashëm