Zbulohet projekti gjigand që përmendi Ronela në Privé

By

Këto ditë pritet ta publikoj projektin e saj të parë solo për verën 2020.

“Aventura” do ta mbaj emrin kjo këngë dhe vjen me shumë ritëm, por para ca jave në Privé përpos saj, Ronela Hajati tregoi se ka dhe një projekt të madh ku nuk ka dha shumë detaje.

Mirëpo, tashmë është zbuluar se për çfarë bëhet fjalë.

Ronela do të këndoj këngën për shënimin e 100 vjetorit të klubit të futbollit Tirana.

Xhirimet janë bërë para ca dite në stadiumin e kryeqytetit shqiptar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm