Si do të duket Tuna në videoklipin e ri? (FOTO)

By

 

Asnjëherë me paraqitje të njëjtë, dhe gjithmonë aq ekstravagante dhe e përfolur. Këngët e saja arrijnë milona klikime dhe bëhën hit sapo që lansohen.

 

Grimerë,kostumograf dhe të tjerë njerëz që i rrijnë mbi kokë, përkujdesën që ajo të ketë një finale të paraqitjes ashtu siq vet e deshiron.
Më poshtë ju sjellim disa foto të këngëtarës me grim te Vjosa Metaj-Cena dhe Arbër Bytyqit si dhe përkujdesje për flokët nga Kaci.

 

 

12899918_10208565261359273_930725299_n12935422_10208565260919262_1685698424_n12910930_10208565260959263_1996001020_n

Por a është kjo pamje një nga ato që do të ketë Tuna në videoklipin e saj të ri i cili është gjiruar në Sofie të Bullgarisë?

A do të titullohet kënga e saj e re “Tym” ?

Këto dhe të tjera detaje mbetëN të shihen pas publikimit të videos, por një gjë e dijmë sigurt , Tuna di si të bëjë “tym”/PRIVE.AL/

 

 

 

Artikuj të ngjashëm