“La Casa de Papel” nis xhirimet e sezonit të pestë

By

Një prej serialeve hit të viteve të fundit do të rikthehet shumë shpejt me sezonin e pestë.

Konfirmimi për të ishte dhënë sapo përfundoi e katërta para disa muajsh, mirëpo xhirimet ishin shtyer për shkak të pandemisë.

Tashmë, kasti i është kthyer punës dhe kanë rinisur xhirimet.

Këtë e ka pohuar edhe aktori Alvaro Morte që luan rolin e Profesorit.

“U ktheva. Profesori u kthye” – shkruan Morte në Instagram.

Data e lansimit të këtij sezoni është akoma herët të thuhet për shkak të Covid-19 që ka ndryshuar planet e secilit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm