Zbulohet nga Teuta: Ky është emri i veçantë i nipit, djalit të Bubulinës (VIDEO)

By

Aktorja Teuta Krasniqi ishte sonte protagoniste e rubrikës ’50 pyetje me…’.

Me Maki Bajramin, ajo shpalosi shumë nga përditshmëria e saj, përfshirë pasionet, preferencat dhe jo vetëm.

Për të parën herë, Teuta shpalosi emocionet si teze pas ardhjes në jetë të djalit të motrës, Bubulinës.

Mes tjerash, aktorja e njohur zbuloi emrin e nipit të saj.

Detajet, që në përgjigjen e parë në videon e mëposhtme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm