E ardhmja e Adelinës në karrierë nuk është aspak ajo që e prisnit!

By

Erdhi për pak kohë në Kosovë nga Zvicra por nuk shpëtoi nga kamera e Prive!

Këngëtarja Adelina Ismaili ishte sonte protagoniste përmes një interviste më Artan Telakun nga prapaskenat e performancë në një tubim politik për të folur mbi të rejat në jetën e saj.

Adelina, sqaroi një herë e mirë se a do rikthehet si këngëtare dhe si është ndjesia pas ardhjes në jetë të djalit, Uliksit.

Detajet ua sjell video e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm