Ja kush po sjellë këngë të re!

By

Eshtë kjo këngëtarja Yllka Kuqi ajo e cila duket se tashmë është në realizim e sipër të videoklipit të saj më të ri, i cili do të vie pas projketit të fundit i cili u publikua rreth dy muaj më parë, i titulluar si ‘A ke zemër’.

Nga një foto e postuar nga grimerja Sellma, ajo tregon se këngëtarja është në proces e sipër për të përfunduar edhe një projekt të ri.Gjithashtu vlen të theksohet se Yllka duket mjaft bukur dhe njëkosisht vërehet se i qëndron vazhdimisht besnike stilit të saj./Prive.al/

yllkakuqi

Artikuj të ngjashëm