Romanca e dashurisë: Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën Bim Bimmas?! (VIDEO)

By

Zë vend gjithmonë vetëm për këngët e tij dhe punën në aspektin profesional.

Por tash e një kohë ka risi edhe në jetën private të BimBimmas.

Siç kishte raportuar Prive tash e një kohë, reperi ka nisur një romancë serioze të dashurisë pas një periudhe relativisht të gjatë.

Por kush është vajza që i ka marrë zemrën?! Që sa kohë është reperi në lidhje?!

Detajet nga romanca, Bim Bimma i shpalosi në një prononcim për Maki Bajramin në Prive. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm