“Hiqmu prej fytyre se po më pështyn kur po fol”, Linda flet me Shqipen për Ganiun (VIDEO)

By

Linda është ankuar për Ganiun te Shqipja dhe Santiana.

Ajo atyre u tregoi se në një moment ai e kishte penguar me fjalët dhe veprimet e tij.

“I thash o Vëllai i Madh largomani, largohu i thash”.

“Hiqmu prej fytyre se po më pështyn kur po fol”, tha Linda./Klankosova.tv

 

Artikuj të ngjashëm