Zbulohet mysafiri special i Erës sonte në Zone Club

By

Në fillim të muajit Korrik, Era Istrefin apo siç e quante ajo vetën “Zonja Ferrari” e kemi pare në pistën e Formula 1, më saktësisht musafire të ekipit “Ferrari”, ndërsa sonte atë mund ta shohim nga afër duke performuar në Zone Club, Prishtinë.

Këngëtarja e plot hiteve “Idiot”, “5AM”, “Bebe”, njihet për performancat e saj të veçanta.

Akoma nuk dihet a do të jetë musafir edhe i dashuri i saj më i ri Amir Rrahmani, por një është e sigurt, sa here që Era ka performuar në Zone Club, e gjithë Prishtina ka pasur sytë drejt saj.

Dihet sigurt që aty do jetë Buta si mysafir special i ftuar për të performuar.

Tani më jemi në mes të sezonës së verës dhe Zone Club ka hyrë në maratonën e netëve LIVE, secila natë është më e zjarrtë se tjetra ku pritet të performojnë artistët më me renome si Yll Limani, Era Istrefi, Capital T, Dafina Zeqiri, Ghetto Geasy & Majk, Tayna, Dhurata Dora, Luciano, Capital Bra, Klajdi & Bruno, Kida, Ledri Vula, Noizy, P.I.N.T.

Kujtojmë se sivjet Zone Club festoon 13 vjetorin e themelimit. Për plot 13 vjet Zone është dëshmuar në lidere të jetës së natës, duke ofruar program të shkëlqyeshëm në tri zhanre të muzikës; Live, Hip Hop & RNB dhe Muzikë Elektronike.

Për të blerë biletat apo për të rezervuar tavolina, vizitoni: https://zoneclub.al

Artikuj të ngjashëm