Atmosferë shumë festive në shtëpinë e Kidës

By

Festat po trokasin dhe dekorimet e bukura kanë zbukuruar shumë shtëpi, këtu edhe atë të këngëtares Kida.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ndau me të gjithë ndjekësit e saj dekorimin e shtëpisë së saj dhe sa e emocionuar ishte.

Pemë e Vitit të Ri e bardhë në një dhomë të dekoruar me kaproj dhe qirinj të kuq, vërtetë që i jepnin ambientit një atmosferë magjike.

Më poshtë mund të shihni postimet e këngëtares. /Prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm