Zbulohet lista e plotë e konkurentëve në “Dancing With The Stars”, disa prej tyre vijnë për herë të dytë

By

“Dancing With The Stars”,po pritet të nisë në ekranin e televizionit Vizion Plus dhe ende pa nisur ka ngjallur kurreshtje të madhe rreth pjesëmarrësve të këtij edicioni.

Spektakli edhe njëherë mbledh emra të njohur të muzikës e artit, e Bordo.al ka publikuar listën e plotë të garuesve, dhe disa prej tyre nuk e kanë për herë të parë pjesëmarrjen në këtë kompeticion.

Image result for soni malaj dancing with the stars

Kjo është lista e plotë:

Soni Malaj dhe Dion Gjinika

Rovena Dilo dhe Eltion Merja

Aulona Musta dhe Graciano Tagani

Mariza Ikonomi dhe Jurgen Bala

Diellza Kolgeci dhe Erald Zela

Rike Roçi dhe Besi Skura

Roland Hysi dhe Lori Bala

Amos Zaharia dhe Isida Mollaymeri

Viktor Zhusti dhe Olta Ahmetaj

Niko Komani dhe Adela Lami

Albano Bogdo dhe Ledja Sulaj

Kristi Popa dhe Ermira Behari

 

Artikuj të ngjashëm