Këta dy aktorë të famshëm nuk shkojnë mirë me njëri tjetrin që nga viti 1989

By

Gjatë një paraqitjeje në Watch What Happens Live, aktori i famshëm Henry Winkler, i njohur për rolin e tij në serialin amerikan Happy Days, u pyet për thashethemet që ai nuk shkonte mirë me aktorin e njohur Tom Hanks.

Raportohet se të dy aktorët janë grindur 1989 dhe duket se nuk shkojnë mirë qysh atëherë.

E gjitha vjen nga filmi i Disney i 1989 i quajtur Turner & Hooch.

Image result for room and hooch disney movie

“Unë po e drejtoja atë film për 13 ditë dhe më pas më thirrën në zyrën e producentit Jeff Katzenberg dhe ai tha:” Ju keni gjithçka me vete? Shkoni në shtëpi. ”

Henry Winkler, Tom Hanks
Megjithëse u pushua nga puna për faj të Hanks, aktori u shpreh se ai dhe Hanks shkonin shumë mirë deri atë ditë.

Tani, 30 vjet më vonë, 73-vjeçari refuzon ta shohë filmin. Ndërsa ai bëri shaka, “Unë nuk mbaj mend as titullin e atij filmi”.

 

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm