Pse nuk erdhi me klip kënga e Noizyt dhe Orindës?!

By

Këngëtarja Orinda Huta dhe reperi Noizy e cila është publikuar një vit më parë në YouTube në versionin e ‘video me tekst’ u mendua që do të ketë edhe videoklip.

Planet edhe të artistëve ishin që pas pak ta sillnin me spot këngën Llollipopa por kjo nuk ndodhi.

Për Prive, Huta ka treguar se kjo nuk ka ndodhur për shkak të angazhimeve të të dy artistëve.

Noizy ka qenë i impenjuar në projekte muzikore e koncerte e ndërsa Orinda në televizion të cilës i është përkushtuar tash e ca vite.

Ndërsa, klip të ri nga Orinda do të shohim shumë shpejt pasiqë ka filluar punën për këngën e re.

Artikuj të ngjashëm