Zbulohet i dashuri i ri i këngëtarës së njohur

By

Kohëve të fundit, rep-artistja Nicki Minaj dhe Leëis Hamilton janë parë shumë shpesh së bashku dhe kjo ka bërë që thashethemet për një lidhje të mundshme mes tyre të jenë gjithëandej.

Mirëpo, tashmë duket sikur gjërat janë bërë serioze dhe dyshja ka konfirmuar ‘lidhjen’.

Ata janë bashkë me pushime në Dubai nga ku edhe kanë postuar fotografi.

Në një intervistë për ‘Elle’ kohë më parë, Nicki u shpreh se është duke dalë me një djalë me moshë më të re, por nuk dihet nëse ishte fjala për Hamilton, apo ishte dikush para tij në jetën e saj./Prive.al

View this post on Instagram

Riders🇹🇹🇬🇩

A post shared by Lewis Hamilton (@lewishamilton) on

Artikuj të ngjashëm