Tuna rikthehet edhe me intervistë, këtë javë rrëfen shumëçka për Prive!

By

Dy vjet na ndajnë nga intervista e saj e fundit dhënë për ndonjë medium.

Këngëtarja Tuna Sejdiu, po rikthehet me intervistë në Prive për të treguar shumë të pathëna rreth jetës së saj.

Tuna e cila pushoi një vit e gjysmë nga muzika, u rikthye fuqishëm në skenë me këngën Chonga, derisa gjatë kësaj kohe sa ajo s’ishte prezente me muzikë, plot gjëra u thanë për të e më në fund, ajo del t’i sqarojë vet të gjitha, që nga lidhja e dashurisë me Patris Berishën, lindja e Tianit dhe konflikti me familjarët e partnerit të saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm