E dije për Andin e Melisën? Tea zgjedh të përgjigjet kështu

By

Melisa dhe Andi zyrtarizuan atë që dihej prej muajsh – lidhjen  e dashurisë.

Vulën i dha klipi i projektit të dytë të Melisës në muzikë dhe postimet që pasuan.

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

E ky zhvillim ka bërë që fansat të pyesin Tean për këtë gjë.

Ish-protagonistja e “Përputhen” që iu hodhi hi syve miliona shqiptarëve duke pretenduar që është në një raport me Andin, përgjigjen nuk e ka dhënë vetë.

Ajo është përgjigjur me një video të Melisës që jep përgjigjen duke u shprehur:

‘Po e dinte dhe gjithmonë na ka mbështetur dhe nuk e kuptoj pse doni të na përçani sepse nuk ekziston një përçarje. Gjithmonë na ka mbështetur [Tea] dhe duhemi shumë’.

Ndërkaq, Tea pas ndarjes nga Bearti të paktën publikisht mbetet ende beqare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm