Zbulohet gjinia e foshnjës së motrës të Elita Rudit (FOTO)

By

Pas Elita Rudit, është zbuluar edhe gjinia e motrës së saj Natyrës.

Pas dy vajzave, ajo është në pritje të një djali dhe lajmin e bëri të ditur prezantuesja përmes disa videove në Instastory.

Nëse iu kujtohet, të dyja pozuan me bark të rrumbullakosur disa javë më parë në Turqi.

Në anën tjetër, Elita dhe Gjiko janë në pritje të një vajze e cila vjen në jetë vitin tjetër dhe do të jetë motra e vogël e Zërit./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

9 years ago i met the woman of my dreams.. So lucky to have you @ena.bardibeauty Happy anniversary ♥️ I LOVE YOU

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

Artikuj të ngjashëm