Djali i madh i Ramush Haradinajt, feston ditëlindjen – Anita emocionon me urimin (FOTO)

By

Gjini, djali i madh i Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, feston sot ditëlindjen.

Ai mbushi 15 vjet.

Ka qenë nëna e tij, Anita Muçaj, e cila ndau një fotografi me të në rrjetet sociale, për ta uruar me fjalët më të mira.

“Gjin, dashuria ime e pare dhe e perjetshme, ti po rritesh cdo dite e me shume, sot u bere 15 vjeç, paq fatin e bardhe ne jete o drite! Gezuar Ditelindja! Mua do me kesh gjithmone mbrapa”, ka shkruar ajo.

Artikuj të ngjashëm