Vig Poppa me dedikim romantik për gruan e tij (FOTO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e Vig Poppa dhe gruas së tij Ena.

Çifti feston përvjetorin dhe reperi nuk e kaloi ditën pa i dedikuar fjalë romantike bashkëshortes.

Ai hyri në Instagram për të ndarë me ndjekësit një fotografi krah saj nën të cilën shkroi: “9 vjet më parë takova gruan e ëndrrave. Shumë me fat të të kem ty. Gëzuar përvjetorin. Të dua”, ka shkruar reperi.

Nëse nuk e dini, çifti janë prindër të dy fëmijëve dhe gëzojnë jetë të lumtur në Suedi./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

9 years ago i met the woman of my dreams.. So lucky to have you @ena.bardibeauty Happy anniversary ♥️ I LOVE YOU

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

Artikuj të ngjashëm