Zbulohet data e publikimit të këngës së re të Dafina Zeqirit

By

Tashmë është bërë i ditur lajmi se Dafina Zeqiri është bërë bashkë me producentin e njohur, Cricket, për një këngë të re.

Projekti I quajtur “Një herë në jetë” publikohet nesër dhe kjo u bë e ditur nga dy artistët përmes rrjeteve sociale.

Kënga do të dalë në orën 15:00 në YouTube.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i tyre i parë në këngë për këta dy artistë./Prive.al

View this post on Instagram

NESER NJE HERE NE JETE FT @dafina.zeqiri

A post shared by Donat Prelvukaj (@cricket.music) on

Artikuj të ngjashëm