Eliza Dushku pjesë e serialit “Banshee”

By

Për ata që e duan serialin “Banshee” ku me sezonin e ri do ta shijojnë fundin ka një surprizë të paktën për shqiptarët që e shikojnë këtë seri filmike.

Aktorja shqiptare, Eliza Dushku është ftuar të interpretoj në rolin e një agjente speciale, por që nuk bëhet fjalë për një rol të shkurtër, Eliza do të jetë pothuajse e pranishme në gjithë sezonin e serialit.

Për të gjithë ata që menduan se Eliza mori fund me karrierën e saj në SHBA e kanë gabim. Të paktën këtë e vërteton pjesmarrja e aktores në seri, e për ta shuar kureshtjen e të gjithve e shohim promon që ka filluar transmetimin këtë muaj në kanalet televizive si FOX dhe ABC

Artikuj të ngjashëm