Ledri paralajmëron këngën me foto ikonike bashkë me Sarën

By

Reperi Ledri Vula nesër do e publikojë këngën e re e cila i dedikohet vajzës që vjen në jetë shumë shpejt.

Paralajëmrimin e bëri në fillim të Tetorit me një foto të ultrazërit dhe e ka vulosur sot.

Një imazh ikonik i tij dhe Sarës shtatzënë ka pushtuar rrjetin duke u siguruar që kënga do e ketë pa asnjë diskutim të gjithë vëmendjen e nevojshme nesër në ora 20:00.

Artikuj të ngjashëm