Zbulohet data e publikimit të duetit mes Skerdit dhe Donjetës (FOTO)

By

Ka disa ditë që Skerdi dhe Donjeta Morina, zbuluan lajmin se kanë bashkëpunuar në një këngë.

Projekti I realizuar nga producenti Bini Nebihu, është gati dhe do të publikohet nesër.

Kanë qenë të dy artistët ata që e kanë dhënë lajmin përmes Instagramit, duke shkruar: “Falma, nesër në ora 15:00”.

Ky është dueti i parë mes tyre dhe sipas informacioneve të PRIVE.AL, kënga është hit i garantuar./Prive.al

View this post on Instagram

FALMA ft. @donjetemorina – Neser ora 15:00🔥

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

Artikuj të ngjashëm