Khloe Kardashian ka falur tradhtinë e burrit e cila e la shumë të pasigurtë

By

Po pyesni nëse Khloé Kardashian është duke takuar ndokënd në vazhdën e ndarjes së saj nga Tristan Thompson? Me sa duket jo!

Khloé dhe Tristan u ndanë në shkurt falë skandalit të tij të tradhtisë me miken më të mirë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, dhe me sa duket Khloé mbetet beqare që nga ajo kohë – dhe ajo ende nuk ka asnjë interes të takojë dikënd të ri.

Image result for tristan khloe and true

“Unë kam hezituar që të dal në takime,” tha ajo gjatë një paraqitjeje në podcast të Jay Shetty’s On Purpose.

“Nuk më intereson deri më tani. Unë nuk jam në një nxitim. Ndihem mirë në jetën time dhe nuk kam vërtet nevojë për shumë më tepër. Kështu që, diçka për të cilën po përqendrohem është thjesht të kaloj këtë situatë ”.

 

Komente të Khloé vijnë pas spekulimeve se ajo dhe ish i dashuri i saj Francez Montana ishin duke u takuar – për të mos përmendur thashethemet se ajo dëshironte të pajtohej me Tristanin.

 

Khloé gjithashtu u hap në lidhje me rritjen e vajzës së saj True me Tristan, duke thënë se ndërsa ajo e di se do të ishte më e lehtë për ta prerë atë nga jeta e tyre, ajo nuk është e mbështetë këtë.

“Oh, është e vështirë. Nuk është e lehtë për mua,” tha ajo. “E dini, do të ishte më e lehtë për mua ta mbaja vajzën time … por ai kurrë nuk e lëndoi True. Ai dhe unë kemi marrëdhëniet tona dhe pastaj Tristan dhe True kanë të tyret, dhe unë kurrë nuk do të hyj në mes kësaj”.

Khloé gjithashtu tha se “Unë fal Tristanin”.

 

Ajo nuk mendon se ai është një person i keq, pavarësisht sjelljes së tij të së kaluarës.

“Unë mendoj se ne të gjithë bëjmë gabime, ne jemi njerëz,” tha ajo.

 

Burimi: Cosmopolitan.com

Artikuj të ngjashëm