A e ka humbur virgjërinë Lorina Dula?

By

Prezantuesja e sportit, Lorina Dula ka qenë protagonistja e radhës në “60 sekonda”.

Ajo është përgjigjur në një sërë pyetjesh interesante e pikante.

Midis Ledrit dhe Capital T, cili e meriton epitetin e ‘mashkullit më hot’? Ka qenë një nga pyetjet drejtuar Lorinës.

Ajo po ashtu ka treguar se kur e ka humbur virgjërinë.

Kuptoni më shumë detaje duke ndjekur video materialin e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm