Rita Ora kërcen me vargjet e Skerdit të këngës “Si Bugati” në duet me Gjikon (VIDEO)

By

“Si Bugatti” e kënduar nga Skerdi dhe Gjiko, i ka shkuar në vesh edhe Rita Orës.

Mega-hiti I verës së kaluar, po vazhdon të pëlqehet dhe këtë e vërteton videoja e mëposhtme ku shihet këngëtarja me prejardhje shqiptare me famë botërore, teksa kërcen me refrenin e kësaj kënge, të kënduar nga Skerdi.

Rita shihet nën shoqërinë e një miku të saj në një klub diku në Itali.

Më poshtë mund ta shikoni videon./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bw6X2pUBvex/?igshid=19vfamq11bk1u&fbclid=IwAR1rnF8EVIzSVRYP2lPdM4B93C8-H6bglHaFDzUXe697x3F3G-WLsl3fKjs

Artikuj të ngjashëm