Enca vjen me ‘Dreq’

By

Sapo është publikuar kënga e re e Enca Haxhias e titulluar ‘Dreq’.

Kënga ka tekst të Encës e Bim Bimmës, kurse inçizimi është bërë tek Zzap&Chriss.

Për dukjen e këngëtares janë përkujdesur një ‘armatë’ emrash, duke filluar me Arbër Bytyqin për grim e Joni Peci dhe Niko Komani për veshjen.

Videoklipi që spikat me investimin në të është bërë nga Max Production.

Ky projekt pason ‘Call me Goddess’ dhe vjen si dhuratë për fansat me rastin e shënimit të një milion ndjekësve në rrjetin social Instagram. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm