Klepto lëshon pamjet e para të klipit të xhiruar në stadiumin e ri ‘Fadil Vokrri’ (VIDEO)

By

Klepto dhe Nushi janë bërë bashkë për projektin e ri me titull ‘Prishtinalit’.

Klipi përmban disa skena të kapuara në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ i cili sapo është rinovuar.

Reperi i cili është pjesë e TBA ka bërë me dije se projekti publikohet nesër me fillim të orës 15:00.

Në vazhdim mund t’i shihni pak pamjet të cilat artisti i ka lëshuar për të gjithë fansat e tij, në rrjete sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm