Yllka Kuqi ndryshon pamje

By

Këngëtarja Yllka Kuqi, me theks të veçantë gjatë muajve të fundit, po tregohet tejet aktive në rrjete sociale me foto të postuara.

Në shumicën e rasteve, në angazhimet e saj ajo dukjen po i beson Sellmës dhe Kacit, dyshen që me plot kuptimin e fjalës po bëjnë mrekulli.

E në një prej imazheve më të fundit të postuara nga këngëtarja, ajo shihet të ketë eksperimentuar pak me ngjyrën e flokëve duke i dhënë nuanca drejt të pembes.

Edhe ky ndryshim është pëlqyer nga ndjekësit në rrjete sociale të cilët e kanë komplimentuar artisten. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm