Enca thotë se është gati për t’u bërë ‘Mama’

By

Enca është gati për t’u bërë mama.

Artistja shqiptare hyri në Instagram dhe postoi një fotografi të një qenushi të vogël.

Ajo kërkoi nga ndjekësit e saj t’i tregojnë ku mund ta gjejë një të tillë pasi është gati për kujdesje ndaj qenve.

Ndryshe, Enca po punon në projekte të reja muzikore të cilat pritet të lansohen së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm