Dua Lipa feston ditëlindjen, video e rrallë nga fëmijëria

By

Ylli në ngjitje ndërkombëtare, Dua Lipa, sot feston ditëlindjen e saj.

Këngëtarja me origjinë nga Prishtina mbushë plot 21 vite jetë dhe në këtë ditë të veçantë ajo ka vendosur të ndajë me fansat një video nga fëmijëria.

Në të, shihet teksa vulos pasionin për këndim që në moshë fare të vogël.

Ndryshe, Dua 21-shin po e pret në Venedik të Italisë në pushime ku po trajtohet si princeshë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm