Ylli serb Karleusa ka diçka për të thënë për këngëtaret shqiptare

By

Këngëtarja serbe Jelena Karleusa ishte sonte protagoniste e një interviste ekskluzive për Prive.

Ylli serb shpalosi gjerë e gjatë detaje nga karriera e saj, fillet e vështira, paragjykimet por edhe mbi jetën e saj private.

Në një moment, ajo u pyet nga gazetari Vlorijan Halili mbi këngëtaret shqiptare që po shkëlqejnë në botë.

Karleusa pati një koment mbi Rita Orën, Dua Lipën dhe të preferuarën e saj, Bebe Rexhën.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm